Tefal

Firma Tefal jest jedną z wielu firm, które zaopatrują polskie domy w produkty, które pomagają przygotować smaczne i zdrowe posiłki.
Wszystko zaczęło się od pomysłu na garnek zapobiegający przywieraniu. Dziś posiadają wiele takich naczyń – oferują patelnie i garnki, ale też m.in.blendery, sokowirówki, czajniki, szybkowary, formy do pieczenia.

3 myśli w temacie “Tefal”

  1. Garnki są pojemne i szybko się w nich wszystko gotuje. Niestety na dwóch z czterech garnków pojawiły się plamy od gotowania już po pierwszym użyciu, choć gotowałam wszystko według instrukcji. Mnie to osobiście nie przeszkadza, ale ostrzegam przed taką możliwością.

  2. Zamówiłam komplet garnków Tefal Uno A701SC84. Przekonana byłam że produkty Firmy Tefal są pierwszej jakości. No cóż zawiodłam się, niestety po pierwszym ugotowaniu produktu pozostały na garnku plamy

  3. osobiście nie polecam. Drugi raz bym ich nie kupiła, nawet za niższą cenę. Używałam ich zarówno na kuchence gazowej i indukcyjnej. W obu przypadkach rączki i uchwyty od pokrywek nagrzewają się bardzo, bez użycia rękawic kuchennych się nie obędzie. Poza tym podczas gotowania pokrywki bardzo „grzechoczą”, woda gotowana np. na makaron po zagotowaniu wychlapuje się z garnka z pod pokrywki – cała kuchnia zachlapana, inne potrawy np. sosy gotowane pod pokrywką kipią nawet na małym ogniu. Dla mnie produkt typowo budżetowy, nie polecam

Dodaj komentarz

Chcesz się podzielić swoim zdaniem o producentach garnków? Czekamy na Twoją opinie!